linia oddzielająca
Baltic Wood

Baltic Wood jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się producentów trójwarstwowego parkietu panelowego na świecie. Firma należy do grupy kapitałowej Nowy Styl Group – producenta bogatej kolekcji rozwiązań do wnętrz.
http://www.balticwood.pl/
Barlinek

Grupa Barlinek jest jednym z największych producentów naturalnych podłóg drewnianych na świecie, zaś logo Barlinek to najbardziej znana i rozpoznawalna marka podłóg naturalnych w kraju.
http://www.barlinek.com.pl/
Dąbex

Obecnie największe przedsiębiorstwo w Polsce, specjalizujące się w produkcji parkietów z litego drewna, parkietów dwuwarstwowych oraz mozaik.
http://www.dabex.co/
DLH

Absolutny lider w imporcie i dystrybucji szlachetnych gatunków drewna egzotycznego z całego świata.
http://www.dlh-poland.com/
Finish Deska

Finish Deska - najwyższa kategoria podłóg drewnianych. Użycie jednego elementu warstwy licowej deski daje wspaniałe efekty użytkowe i wizualne.
http://www.finishparkiet.com.pl/cmf/index.php?id=4
Finish Parkiet

FINISH PARKIET to podłoga z prawdziwego drewna, uniwersalna i odporna na zmiany mody, do zastosowania w mieszkaniach i biurach.
http://www.finishparkiet.com.pl/cmf/index.php?id=3
Global Wood

Praktyczny przewodnik po świecie najszlachetniejszych podłóg z egzotycznych rodzajów litego drewna.
http://www.globalwood.pl/
Ipowood

Amorim Revestimentos, należąca do Grupy Amorim, jest producentem wyrobów korkowych i wyrobów drewnopochodnych połączonych z korkiem. Pod marką IPOWOOD firma sprzedaje wyroby wykonane ze 100% drewna.
http://www.ipowood.com/context_select.php
Panmar

Panmar Wood - producent litych podłóg dębowych - jest częścią grupy Panmar.  To jeden z najstarszych producentów podłóg z naturalnego drewna.

http://www.panmar.pl/wood_pl/Naturalne_Podlogi_Drewniane.html
Quick Parkiet

Firma Zakłady Drzewne Gajewski powstała w 1988 roku oferuje m.in.  jej nowoczesny produkt - Quick Parquet - parkiet gotowy, lakierowany.
http://www.quickparquet.pl/
Witex

WITEX - to wysokowartościowe panele podłogowe - również do łazienki. Z ponad 30-letnim doświadczeniem firma Witex należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej.
http://www.witex.com/index-pl.html
strzałka w lewo
strzałka w prawo
grafika stopki
© 2010 Realizacja: BigCom