linia oddzielająca
Alloc

Alloc AS produkuje podłogi laminowane najwyższej jakości. Opatentowany przez firmę system aluminiowego zamka pozwala na montowanie podłóg laminowanych bez użycia kleju.
http://www.alloc.pl/
Balterio

Podłogi i panele laminowane Balterio zapewniają najlepsze połączenie jakości i ceny, a także szeroki zakres wzorów w każdym stylu. Balterio spełnia surowe standardy produkcyjne i udziela od 10-lat gwarancji do dożywotniej gwarancji (33 lata).
http://www.balterio.com/home.php?con=eu&lang=pl
Parador

Novatoria Sp. z o.o. oferuje Państwu szeroką gamę pokryć podłogowych oraz obrobione elementy drewniane.  Jesteśmy przedstawicielem handlowym firmy PARADOR na rynku polskim. Produkty przez nas oferowane, składają się w 100% z surowców naturalnych.
http://www.novatoria.com.pl/
Quickstep

Firma Quick-Step dysponuje odpowiednią podłogą do każdego wnętrza. Deski i płytki. Deski szerokie i wąskie. Nowoczesne i tradycyjne. Wśród podłóg Quick-Step każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
http://www.quick-step.com/europe/pl/pl/default.aspx
Witex

WITEX - to wysokowartościowe panele podłogowe - również do łazienki. Z ponad 30-letnim doświadczeniem firma Witex należy do grona współwynalazców podłogi laminowanej.
http://www.witex.com/index-pl.html
strzałka w lewo
strzałka w prawo
grafika stopki
© 2010 Realizacja: BigCom